Просування сайту у Львові — ключ до його комерційного успіху

Хочете вийти в ТОП пошукових систем в регіоні Львів? Тоді компанія SEO Lviv до ваших послуг. Наші фахівці допоможуть вам досягти успіхів в регіональному просуванні, збільшити трафік сайту, підняти рівень продажів і прибутку інтернет-бізнесу.

Найважливіші етапи просування сайту у пошукових мережах:

  • робота з ключовими словами: підбір і розподіл між сторінками, що просуваються;
  • внутрішня оптимізація, що включає усунення типових помилок, опрацювання перенаправлень для пошукових роботів,
  • написання і редагування мета-тегів і основних текстів;
  • нарощування посилальної маси. Тільки поступове додавання якісних зовнішніх посилань з авторитетних ресурсів дозволить підвищувати позиції у видачі пошукових систем.

Ми беремо на себе питання і проблеми, які доводиться вирішувати власникам бізнесу для отримання клієнтів через інтернет. Ми відповідаємо за схему перетворення людей з цільової аудиторії вашого бізнесу в постійних і зацікавлених клієнтів. Для цього послуги: розробки сайтів, оптимізації вже присутніх сайтів, розробки простих, складних сайтів та інтернет-магазинів, управління репутацією в мережі, захисту ваших серверів, просування в пошукових системах.
З появою регіонального пошуку тактика і стратегія просування сайтів зазнала суттєвих змін. Провідні пошукові системи — Google та ін. вже не перший рік поділяють запити користувачів на гео-залежні та гео-незлежні. Тому при розвитку і просуванні ресурсу, необхідно чітко визначитися, чи буде він орієнтований на всю Україну, або ж має сенс зосередити увагу на певному регіоні.

Ефективність різних методів просування


Власникам сайтів важливо знати, що пошукові системи прагнуть до того, щоб зробити життя користувача в мережі максимальної комфортної. Так, наприклад, Google справедливо вважає, що людині, яка перебуває у Львові, буде корисніше отримати у відповідях посилання на львівські сайти. Отже, якщо вести пошукове просування сайтів у Львові, а не в цілому по Україні, можна домогтися того, що веб-ресурс буде знаходитися у видачі по відповідному регіону вище, ніж сайт, просування якого ведеться по всій країні.


Прив'язка сайту до певного регіону


Для того щоб визначити регіональну приналежність вашого веб-ресурсу, пошукові системи враховують контент сайту, що містить контактну інформацію: адреси, номери телефонів, схеми проїздів. Процес прив'язки сайту до регіону може зайняти деякий час (особливо, якщо компанія веде свою діяльність в декількох країнах, областях або містах). Щоб просування сайту в місті почало давати результати якомога швидше, краще, якщо спеціальні настройки будуть зроблені вручну. У цьому випадку пошукова система «прив'яже» сайт до потрібного регіону максимально оперативно.

Робота з регіональними настройками вимагає деяких професійних навичок — таку специфіку має пошукове просування сайтів. Львів в першу чергу є жорстко-конкурентним середовищем, де за увагу цільової аудиторії одночасно змагаються численні постачальники різноманітних продуктів.


Що ми пропонуємо?


Компанія SEO Lviv займається створенням сайтів та інтернет-маркетингом з 2012 року. У сферу послуг компанії входить розробка і просування сайтів. Львів, а також Львівська область — це основні регіони, в яких ми успішно працюємо і досконально знайомі з їх специфікою. Фахівці компанії SEO Lviv не раз стикалися з тим, наскільки велика конкуренція в місті лева, і знають, як правильно просувати сайт в цих умовах: починають з незабутнього унікального контенту, враховують особливості регіональних запитів, забезпечують сайт посиланнями з авторитетних джерел.


Вартість наших послуг з розкрутки та прсування?


Ми добиваємося того, щоб сайт не тільки потрапив в лідери видачі пошукових систем, але і надійно там утримувався. У тому випадку, якщо у вас виникнуть питання, наш представник приїде до вас і дасть необхідні консультації. Також, з нашим представником ви зможете обговорити порядок укладення договору та інші нюанси.


У нас вартість просування сайту починається від 3 000 гривень.


Коли ми дізнаємося подробиці вашого проекту, то зможемо більш точно сказати ціну його подальшого розвитку і просування.


Ми допоможемо вашому сайту рости!


Зателефонуйте або напишіть нам, якщо ви дійсно хочете, щоб ваш веб-ресурс приносив прибуток, а не просто радував око, пам'ятайте, що грамотна розробка і просування сайтів у Львові — та робота, яку краще всього довірити професіоналам. Надішліть нам лист на адресу електронної пошти з посиланням на проект і опишіть свої побажання щодо його розкрутки та розвитку. Наші фахівці постараються відповісти на всі питання максимально детально та оперативно.