Контент-маркетинг Львів

Контент-маркетинг

 • Досвід написання текстів 7 років
 • Більше 30 успішних проектів
 • Готові тексти «під ключ» за 7 днів

Без контенту сайт — лише програмний код, не здатний принести користь бізнесу. Наповнення сайту — перше, що бачать люди, відкриваючи веб-сторінку. Це те, що мотивує вивчити продукт і купити його. Створення корисного контенту для сторінок сайту, що продають, написання статей, які розв'язують проблеми клієнтів, публікація матеріалів про товари на зовнішніх ресурсах — комплекс бізнес-інструментів, який допоможе завоювати свою аудиторію і продавати в інтернеті. Все це — контент-маркетинг.

Контент-маркетинг — це комплекс маркетингових технологій, які передбачають створення і поширення цікавою аудиторії інформації (контенту) з метою залучення потенційних клієнтів на сайт компанії.

Не плутайте: це не реклама, не пошукове просування методами класичного SEO чи піар. Контент-маркетинг — це об'ємний механізм, що складається з безлічі елементів. Він ефективний тільки в тому випадку, якщо всі елементи працюють правильно, доповнюють один одного.

Що входить в контент-маркетинг:

 • Розробка контент-стратегії. Постановка цілей і завдань (фіксація обов'язкова), розробка критеріїв оцінки досягнення успіху при вирішенні задачі або досягнення мети;
 • Аналіз цільової аудиторії. Не можна створити якісний контент, не знаючи своєї аудиторії. Методом аналізу з'ясовуємо її характеристики, інтереси, створюємо типажі та образи;
 • Дослідження успішних конкурентів. Ідеально вивчити саме тих конкурентів, яким вдалося залучити максимум клієнтів саме інструментами контент-маркетингу;
 • Редакційна політика. Який контент ви будете створювати, зможете робити це самі або будете залучати фахівців, якого бюджету будете дотримуватися та ін.;
 • Визначення каналів поширення. Тут важливо виходити з контент-стратегії й визначати ефективність каналів поширення інформації, вибираючи кращі.

Фішка контент-маркетингу в тому, щоб створити та грамотно поширити привабливий для цільової аудиторії контент. Він ні в якому разі не буде рекламою або джинсою (прихованою рекламою), але буде посилювати довіру клієнтів до бренду і дозволить компанії отримати максимум потенційних клієнтів. При цьому ефективний контент-маркетинг — це комплекс елементів і дій, єдиний механізм, кожна деталь якого повинна працювати як годинник.

Як працюють хороші тексти

Ми наповнюємо сайти корисними текстами. Вони не продають «в лоб». Вони кажуть з вашим клієнтом, допомагають розв'язувати його проблему за допомогою ваших товарів і послуг. В рамках просування сайту статтями ми пишемо матеріали, орієнтовані на різні сегменти цільової аудиторії. Для наших авторів воронка продажів — робочий термін, головний орієнтир при створенні контенту для сайту. Ми працюємо в рамках контент-стратегії, яку розробляємо виходячи з бізнес-цілей замовника. Тексти та статті від SEO Lviv виконують кілька функцій:

Залучення клієнтів

Статті про ваш бізнес, розміщені на популярних галузевих майданчиках, розширять охоплення бренду, а захопливі тексти на сайті — зацікавлять нову аудиторію в продукті.

Збільшення відвідуваності

Створення унікальних текстів на основі пошукових запитів дозволить вибитися на перші позиції пошукової видачі, а значить — залучити на сайт більше відвідувачів. Більше трафіку — ширше воронка продажів.

Продаж товарів і послуг

Корисний і цікавий текст, здатний за пару абзаців розповісти про проблему, запропонувати рішення та спонукати залишити заявку. Ніхто не піде з сайту без покупки.

Формування лояльності

Інформативні статті на актуальні для цільової аудиторії теми сформують у відвідувачів сайту довіру до компанії. Щоб продати, спочатку дайте щось корисне безкоштовно.

Підвищення впізнаваності

Просування статтями передбачає створення корисних матеріалів для розміщення в блозі та на авторитетних галузевих ресурсах. Це дозволяє знайти клієнтів серед тих, хто ніколи не чув про ваш продукт.

Створення експертності

Написання статей в корпоративний блог і для інших майданчиків дозволить розповісти про ваші технологіях і закріпити за вами статус експерта галузі. Вам довірятимуть, а значить — купувати ваші товари й послуги.

Ефективний контент-маркетинг, як він працює:

 • Виділяє вас з сірої маси конкурентів і розповідає про деталі вашого бізнесу простим і цікавою мовою, перетворюючи це в вашу перевагу.
 • Об'єктивно підносить інформацію.
 • Працює не тільки з поточними передплатниками, а з усією цільовою аудиторією в соцмережах.
 • Спонукає реакцію користувачів: вони активно коментують записи, додають їх у закладки.
 • Ніколи не залишається непоміченим. Стильні тексти з якісними фотографіями не можна пропустити на сайті чи в стрічці.

Очевидно, що основна деталь в цьому механізмі — це контент. Навколо нього все крутиться, він є і метою реалізації маркетингової стратегії, і ключовим інструментом досягнення поставлених компанією завдань.

Контент-маркетинг — це маркетинговий спосіб, заснований на створенні та розповсюдженні корисної для споживача інформації з метою завоювання довіри та залучення потенційних клієнтів.

Контент-маркетинг — це послуга, яка дозволить потенційному клієнтові більше дізнатися про вашу компанію і сформувати позитивне ставлення до неї. Внаслідок роботи з сайтом і поширення брендованого контенту лояльність і увагу до вас збільшиться. Контент-маркетинг зараз на піку популярності, тому його використання буде істотним і успішним внеском в майбутні продажі.

Ми допоможемо

Скласти контент-план і створити унікальний, якісний текстовий контент на задану тематику, підібрати ефективні майданчики для статей та розмістити на них матеріал, який допоможе збільшити прибуток і впізнаваність, що допоможе:

 • Збільшити конверсію в замовлення.
 • Забезпечити зростання відвідуваності сайту.
 • Побудувати довірчі відносини з аудиторією.
 • Зробити внесок в майбутні продажі.

Обговоримо деталі?

Дзвоніть нам зараз!

+38 (097) 907 46 26

Ми допоможемо вашому сайту рости!