Створення та розробка сайтів Львів

Створення сайтів "під ключ"

  • Досвід розробки сайтів 8 років
  • Більше 164 успішних проектів
  • Готові рішення «під ключ» від 28 днів

90% нових сайтів не приносять прибутку через помилки при розробці ... ми робимо сайти, що продають! Компанія SEO Lviv (м. Львів) займається професійною розробкою сайтів будь-якої складності з урахуванням потреб та специфіки бізнесу клієнта. Ми створюємо сайти будь-яких типів, від простих сайтів-візиток до повнофункціональних інтернет-магазинів чи корпоративних сайтів, в залежності від цілей та завдань проекту.

Ваш сайт буде оптимізований під пошукові системи з урахуванням основних вимог Google до нових ресурсів.

Наша агенція пропонує замовникам зі Львова та регіонів України комплексні рішення — створення інтернет-проектів від розробки структури та дизайну до впровадження інструментів для зростання продажів.
Залучити нових потенційних клієнтів та зміцнити зв'язки зі старими допоможе створення корпоративного сайту. Перших ви познайомите зі своїм бізнесом: товарами чи послугами, других — переконайте співпрацювати з вами. Цей іміджевий інструмент стане ефективним каналом просування послуг і товарів, якщо доручити його розробку команді SEO Lviv.

Чому важливий унікальний дизайн сайту?

Підвищується кількість повторних відвідувань. Сайти, що відрізняються від конкурентів, яскраві та оригінальні, краще запам'ятовуються відвідувачам і змушують їх повертатися знову і знову.
Збільшується тривалість відвідування. Відвідувачі довше затримуються на сайті, на якому приємно та комфортно перебувати.
Формується позитивний імідж. Сайти зустрічають і запам'ятовують, в основному, «по одягу». Тому «одежа» повинна бути сучасною і стильною, щоб створювати позитивне враження про компанію.

Наша схема роботи над створенням сайту

Аналітика

Повністю занурюємося в тематику бізнесу клієнта, обговорюємо сильні й слабкі сторони проекту. Аналізуємо конкурентів і нішу, виявляємо найбільш вдалі та робочі елементи на їх сайтах. Заздалегідь продумуємо основні відмінні риси від інших сайтів тематики. Продумуємо ефективні рішення для якісної взаємодії з майбутніми відвідувачами ресурсу. 3-7 робочих днів.

Технічне завдання і притопування

Продумування інтерфейсу майбутнього сайту перед розробкою, і взаємодії користувачів з цим інтерфейсом, а також інших базових аспектів. Ми ретельно продумуємо найбільш грамотну концепцію для досягнення ваших цілей. Фіксуємо майбутній функціонал в технічне завдання на розробку.

Дизайн

Малюємо сторінки. Враховуємо основні побажання замовника, вносимо корективи в макети до повного узгодження. На підставі проведеної передпроектної роботи, створюємо дизайн майбутніх сторінок. Візуальна складова проекту дуже важлива для потенційних покупців. При створенні макетів ми враховуємо тематику бізнесу, корпоративний стиль і створюємо  дизайн.

Верстка

Намальовані сторінки переводимо в цифровий вигляд. Використовуємо сучасні технології та ефекти. Ваш сайт правильно показується на всіх популярних пристроях, включаючи платформи Windows, Apple чи Android.

Програмування і наповнення сайту контентом

Реалізуємо основний функціонал майбутнього сайту, переносимо верстку на CMS і налаштовуємо систему управління під клієнта. У роботі ми дотримуємося стандартів якості використовуваного програмного коду. При необхідності проводимо наповнення сайту унікальним контентом (дод. послуга).

Тестування та здача проекту

Після завершення етапу програмування, виробляємо настройку і тестування реалізованого функціоналу. Діагностуємо й перевіряємо роботу перед здачею проекту замовнику.

Що ви отримуєте, замовляючи розробку в SEO Lviv

Унікальний веб-сайт, розроблений для вашого бізнесу, призначений в першу чергу для задоволення потреб ваших клієнтів в інтернеті, тож ми хочемо, щоб ви брали участь в кожному етапі цього процесу! Коли ви розробляєте сайт у нас, ви отримуєте:
Пряме спілкування з веб-командою для обговорення проекту, включаючи розробку стратегії, вимог до дизайну, деталей бюджету, обсягу робіт, графіка та ін. І для зручності наших клієнтів ми готові проводити особисті зустрічі, скайп-сессії, спілкування через e-mail або будь-який зручний для вас процес взаємодії з командою.
Співпраця з призначеним керівником проекту для перевірки та контролю всього процесу веб-розробки, визначення очікувань, відповіді на будь-які питання і забезпечення повної поінформованості про те, як буде створюватися ваш сайт.
Процес затвердження стратегії, дизайну, змісту і запуску вашого сайту. Кожен етап розробки затверджуватиметься з вами або контактною особою, ви будете в курсі кожного наступного і попереднього кроку.
Індивідуальний процес відповідно до ваших потреб. Звичайно, ми розуміємо, що час від часу ваш робочий графік може бути напруженим, тому ми можемо працювати з вами незалежно від того, чи хочете ви бути залученими повністю або тільки частково.

Створення сайту компанії — це комплекс робіт з підготовки дизайну, верстки макетів, програмування, тестування та наповнення. Ви отримуєте кінцевий продукт, розроблений згідно з актуальними стандартами якості, повністю готовий приймати клієнтів.

Достатньо лише відправити заявку — вже через кілька тижнів у вас буде майданчик, що продає, готовий до приймання замовлень. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб дізнатися терміни, вартість створення сайту, отримати докладну комерційну пропозицію про розробку.

Ми допоможемо!

Розробка актуальна для будь-якого ресурсу — відвідувачі в рівній мірі потрібні для інформаційного порталу, візитки чи інтернет-магазину, тим більше, якщо мова йде про потенційних клієнтів, що бажають купити ваш продукт чи послугу.
Ми створюємо:

  • Сайти-візитки;
  • Landing Page (Лендінги);
  • Корпоративні сайти;
  • Інтернет-магазини;
  • Каталоги;
  • Блоги;
  • Інформаційні та інші портали.
Сайт Візитка

Сайт «Візитка» — невеликий, часто складається лише з однієї сторінки, який містить основну інформацію про компанію, товар або послугу. Може мати кілька сторінок, не підкріпляється вбудованим блогом. Ключове завдання цього сайту — присутність компанії в інтернеті з мінімальними витратами. Розробка візитки з унікальним дизайном зазвичай займає не більше 7-ми днів.

Обговоримо деталі?

Дзвоніть нам зараз!

+38 (097) 907 46 26

Ми допоможемо Вашому сайту рости!