Підтримка сайтів Львів

Підтримка сайтів

 • Досвід ведення сайтів 7 років
 • Більше 22 активних проектів
 • Готові тексти «під ключ» за 7 днів

Кваліфікований супровід сайту — правильне рішення для бізнесу, дозволяє з максимальною зручністю та мінімальними залученням замовника виконувати роботи з технічного обслуговування, програмування, верстки, дизайну, розробки, оновлення і просування.

Технічна підтримка — це комплекс робіт, щодо забезпечення нормального функціонування сайту, його своєчасної модернізації та постійна робота над поліпшенням всіх елементів структури, над виявленням та усуненням поточних помилок.

Яскравий, якісний контент і ваше товарна пропозиція аудиторія проігнорує, якщо сайт показується некоректно, сторінки завантажуються довго, ресурс функціонує з перебоями. А технічно бездоганний сайт виявиться неконкурентоспроможним, якщо контент на ньому не оновлюється. Компанія SEO Lviv надає комплекс послуг по супроводу та технічної підтримки інтернет-сайтів, щоб ресурс високо ранжувався пошуковими системами, залишаючись потрібним у клієнтів.

Що входить у технічну підтримку сайту?

Це широкий перелік робіт технічного характеру, який забезпечує стабільну і безперебійну роботу ресурсу. Послуга охоплює наступні основні компоненти:

 • Регулярний технічний аудит. Фахівці проводять комплексну аналітичну роботу щодо виявлення та усунення помилок і недоліків в технічної складової сайту;
 • Модернізація веб-ресурсу. В ході аналізу можуть бути виявлені компоненти структури сайту, які потребують оновлення, перероблення або доповненні;
 • Забезпечення безперебійної роботи. Професійна технічна підтримка забезпечує стабільну доступність ресурсу і працездатність його функціоналу;
 • Взаємодія з провайдерами. Перш за все, це взаємодія з хостинг-провайдерами, адміністрування серверів, резервне копіювання;
 • Робота з аудиторією. До компетенції служби підтримки також входить розв'язання проблем технічного характеру, що виникають у користувачів в процесі експлуатації сайту.

Жоден сайт не застрахований від проблем з хостингом, виходу з ладу базового функціоналу або атак зловмисників. При цьому навіть короткочасна відсутність ресурсу для користувачів може обернутися серйозним ударом по репутації вашої компанії. Тому переоцінити роль технічної підтримки сайту неможливо.

Шість причин скористатися нашими послугами

Понад 20+ клієнтів на підтримці

За 7 років роботи ми сформували великий пул постійних партнерів, роками забезпечуючи безперебійну роботу клієнтських веб-ресурсів будь-якої архітектури.

Власний штат фахівців

Реалізація проектів ведеться в команді, тому будь-які зміни на сайті відповідають сучасним вимогам до веб-розробки та методам СЕО просування.

Робота з різними CMS

Ми знаємо в деталях принципи функціонування і вимоги найпопулярніших систем управління сайтами, тому оперативно усунемо будь-які помилки.

Контент-підхід

Інформаційна підтримка — це не просто регулярні оновлення. Гарантуємо, що контент сайту буде індивідуальним і незабутнім.

Гарантований результат

В абонентську плату входить тільки реальна завантаженість фахівця, і всі процеси в компанії жорстко регламентовані.

Зручність контролю

Ви можете щодня відстежувати хід робіт через внутрішній кабінет або оцінювати ефективність раз в місяць по наочному і доступному звіту.

Ефективна підтримка сайтів, як вона працює:

Якщо ви шукайте партнера по підтримці сайту у Львові, то наша компанія з радістю запропонує власні послуги, які будуть відрізнятися якістю, системністю і доступною вартістю. Наша особливість — це перш за все те, що ціна на послуги визначається не середньоринкової вартості, а фінансовими очікуваннями наших клієнтів, за які ми пропонуємо програму максимум. Адже ми прагнемо надавати тільки потрібні опції за доступними цінами. Ось тому наші послуги мають попит серед клієнтів. Подібне технічне обслуговування надає компанія SEO Lviv, що працює в даній сфері вже більш як 7 років.

Комплексний супровід — це оптимальне рішення, обґрунтовується зручністю постановки завдань і розрахунків, а також простотою координації технічних фахівців.

При замовленні технічної підтримки сайту ви самі визначаєте її формат — це може бути періодичний аудит (припустимо, раз на місяць), регулярний моніторинг або робота в режимі 24/7. Практика показує, що найбільш продуктивним рішенням є регулярний моніторинг сайту на предмет виникнення помилок і вразливостей для оперативного розв'язання виниклих проблем.

Ми допоможемо!

Адже наш професіоналізм — забезпечення безперебійної роботи сайту, моментальне рішення виникаючих проблем, виявлення і усунення помилок і недоліків. Технічна підтримка сайту — це гарантія безперебійної роботи вашого сайту в режимі 24/7!

 • Робота з ресурсами всіх типів в зручному для клієнта режимі;
 • Формування індивідуальної пропозиції, відповідного особливостям сайту;
 • Комфортну взаємодію служби технічної підтримки з клієнтом і аудиторією;
 • Вигідні умови співпраці, розробка індивідуальних пропозицій, лояльна цінова політика.

Обговоримо деталі?

Дзвоніть нам зараз!

+38 (097) 907 46 26

Ми допоможемо Вашому сайту рости!