Контекстна реклама в Google Львів

Контекстна реклама в Google Ads

 • Досвід ведення контекстної реклами 7 років
 • Більше 100 успішних проектів
 • Готові кампанії «під ключ» за 7 днів

Основна перевага цього інструменту маркетингу полягає в індивідуальному показі. Ваше рекламне повідомлення буде показано тільки спочатку зацікавленим користувачам. Наприклад, фотографу демонструватимуться пропозиції об'єктивів або фототехніки, а будівельнику — реклама інструментів чи оздоблювальних матеріалів. Погодьтеся, цільові продажі більш ефективні.

Контекстна реклама — персональна реклама, яка показується для інтернет-користувачів, виходячи з їх пошукових запитів і змісту сторінки.

Як працює контекстна реклама Google Adwords:

 • Персоналізація контекстної реклами Google дозволяє демонструвати ваші оголошення тільки тим користувачам, які самостійно шукають товари або послуги. Вони зацікавлені в певній продукції й відносяться до вашої цільової аудиторії;
 • Контекстна реклама Google Adwords враховує поведінку користувачів. Цей сервіс запам'ятовує відвідувані вами ресурси, а потім показує релевантні рекламні оголошення;
 • Швидке включення. Реклама починає працювати практично відразу після оплати. Для нових, ще не розкручених і відвідуваних ресурсів це особливо зручно, оскільки дозволяє швидко завоювати високі позиції на пошуку.

Грамотна настройка і ведення контекстної реклами Google Ads вимагають щоденного відстеження позицій розміщених оголошень, коригування ціни кліка, оцінки ефективності ключових слів. Для цього розробляються комплексні рішення для кожного клієнта, враховуючи його запити та передбачуваний бюджет.

Як вигдядатиме реклама у пошуку

Зеленим кольором на малюнку зображено, як виглядатиме Ваша реклама у пошуковій видачі. Пошукова система показуватиме оголошення із позначкою "Реклама" в спеціальному блоці згори, знизу чи збоку сторінки з результатами.

Як виглядає контекстна реклама

Контекстна реклама може вирішити ваші завдання:

Медіапланування

Збір семантичного ядра, розробка стратегії й прогноз ключових показників ефективності.

Налаштування «під ключ»

Детальне налаштування рекламної кампанії: опрацювання мінус-слів, посадкових сторінок, складання ефективних оголошень та ін.

Управління ставками

Застосовуємо стратегії, що дозволяють з мінімальним бюджетом показувати рекламні пропозиції на необхідних позиціях.

Цілодобовий моніторинг

Контролюємо поточна ставка вартістю кліка, розміщення оголошень, динаміку переходів. При необхідності оперативно вносимо зміни.

Товарні оголошення

Для кожного товару — окреме оголошення: зображення, ціна, конкурентні переваги.

Моніторинг наявності товару

Миттєве підключення нових товарів до рекламної кампанії. Неактуальні товари (немає в наявності або просто видалені) оперативно відключаються.

Моніторинг «битих посилань»

Контроль працездатності сторінок сайту. При виникненні помилок негайно відключаються відповідні оголошення.

Моніторинг конкурентів

Аналіз і прогноз поведінки конкурентів. Вивчення ключових слів, які вони використовують. Інформуємо вас про нових конкурентів.

Що для вас робимо ми?

 • Генеруємо індивідуальне оголошення для кожної послуги або товару, навіть якщо їх сотні та тисячі.
 • Мінімум раз на день перевіряємо ефективність розміщених оголошень. Вносимо поправки, відключаємо неактуальні оголошення і при необхідності додаємо нові.
 • Аналізуємо продажі та конверсію через дзвінки, вносимо корективи для збільшення зростання продажів.
 • Вивчаємо дані по замовленнях, які були оплачені, з CRM системи: прибуток і ROI за запитами й кожне ключове слово.


Автоматизація контекстної реклами — це найкраще рішення для інтернет-магазинів. Ми грамотно оптимізуємо ефективність інвестицій в оголошення та уважно стежимо за показниками окупності та рентабельності.

Контекстна реклама — це широке охоплення аудиторії, оперативність і максимально можлива націленість на аудиторію. При цьому вам не потрібен величезний бюджет, щоб отримати бажаний результат.

Щоб контекстна реклама була ефективною, необхідні не тільки знання і досвід, а й постійну увагу, а також робота 24 години на добу. Потрібно стежити за ходом кампанії, постійно керувати ставками, виключати слова, які не приносять конверсії, вибирати найбільш ефективні, додавати нові, коригувати оголошення для їх більшої віддачі та багато іншого.
Для оптимізації процесу роботи, зростання конверсії й збільшення Ваших продажів, ми застосовуємо автоматизовані системи налаштування та управління контекстною рекламою.

Як ми працюємо

Контекстна реклама від SEO Lviv — це нові клієнти для Вашого бізнесу вже сьогодні!
Для того щоб бути успішним на ринку контекстної реклами, потрібно автоматизувати багато процесів, що в результаті допоможе:

 • збільшити зростання продажів;
 • успішно вивести на ринок нову послугу або продукцію;
 • підвищити лояльність споживачів;
 • підвищити впізнаваність бренду.

Обговоримо деталі?

Дзвоніть нам зараз!

+38 (097) 907 46 26

Ми допоможемо Вашому сайту рости!