SEO аудит сайтів Львів

SEO аудит сайтів

 • Досвід аудиту сайтів 7 років
 • Більше  зроблених 347 аудитів
 • Готові аудит «під ключ» за 7 днів

Проблеми при розкручуванні сайту можуть виникнути у всіх на будь-якому етапі. Це не страшно. Головне — швидко їх виявити та вжити заходів щодо усунення. Фахівці студії SEO Lviv проведуть комплексний аналіз сайту за таким планом:

 • Технічний аудит.
 • Оптимізація.
 • Комерційні фактори.
 • Зовнішні чинники.

Ми не просто говоримо, в чому проблеми. Ми допомагаємо їх вирішити. Ніякої води в аудиті,
тільки опис проблем що існують та їх ефективного розв'язання.

SEO-аудит (він же «пошуковий аудит») — це докладний аналіз сайту на предмет визначення якості його структури, контенту, програмного коду та інших складових для подальшого просування в пошукових системах.

Чому SEO-аналіз так важливий для кожного ресурсу?

Наша компанія працює відразу в декількох напрямках: поліпшення ранжування ресурсу у видачі, збільшення трафіку і підвищення конверсії. В рамках аудиту кожен клієнт отримує конкретні рішення і детально пророблений план для досягнення максимального і довгострокового результату. Ви отримаєте поради щодо поліпшення структури проекту, по роботі з посиланнями й впровадження нового функціоналу. Наші фахівці регулярно інформують клієнтів про те, яких доробок потребують їх сайти і які завдання вирішуються в поточний момент.


Нехтувати цією послугою не варто. Для проведення якісного та ефективного аналізу найкраще замовити пошуковий аудит ресурсу в професійному агентстві, що володіє потужною аналітичною базою, знаннями та пропрацьованим інструментарієм в області просування і розкрутки сайтів. Наша команда має великий досвід роботи з проектами в високо конкурентних тематиках, допоможе підвищити ефективність вашого бізнесу і збільшити продажі. Скористайтеся нашими послугами, і ми навчимо ваш ресурс заробляти!

Аудит сайту складається з наступних етапів

Аналіз тематики та конкурентів

Проводимо аналіз тематики, вивчаємо поточну ситуацію в пошукових системах по відібраному семантичному ядру і становище стосовно конкурентів. Аналізуємо основні метрики сайту й оцінюємо його потенціал.

Технічний аудит сайту

Перевіряємо коректність роботи веб-ресурсу, швидкість завантаження сторінок та їх коректну індексацію, виявляємо наявність дублів і сміттєвих сторінок на сайті, аналізуємо структуру html-коду. Як результат, надамо детальну інструкцію щодо усунення виявлених помилок.

Комерційний аудит ресурсу

Проводимо аудит комерційних чинників, що впливають на ранжування ресурсу. Перевіряємо наявність необхідних комерційних елементів на сайті, оцінюємо зручність навігації та розташування елементів на сторінці. Всі дані наводяться на основі даних порівняння з конкурентами в пошуковій видачі.

Шаблонна і текстова оптимізація сторінок

Аналізуємо мета-теги й заголовки, перевіряємо контент на унікальність і оптимізацію під підібране семантичне ядро, виявляємо дубльований контент. Як результат, надамо шаблонну оптимізацію під основні сторінки та рекомендації щодо усунення виявлених помилок в контенті ресурсу.

Аналіз зовнішньої оптимізації сайту

Оцінюємо посилальне оточення ресурсу, проводимо аудит комерційних і природних посилань, перевіряємо коректність анкор-листа, проводимо оцінку ризиків накладення санкцій за неприродну кількість посилань.

Розробка стратегії просування

Аналізуємо отримані дані та формуємо список впроваджень для поліпшення показників сайту, з рекомендаціями щодо пріоритетності внесення змін

Ефективний аудит сайту, як він працює:

Простіше кажучи, аудит передбачає погляд на сайт очима пошукового робота, визначення переваг та недоліків, складання рекомендацій щодо поліпшення роботи ресурсу та ранжирування його сторінок. Наша компанія проводить пошукові аудити сайтів, в ході яких можна отримати відповіді на наступні питання:
чи готовий ваш сайт до просування?
які чинники заважають йому ранжуватися краще?
чому відвідувачі йдуть без покупок?
Замовивши СЕО-аналіз проекту, можна зрозуміти, наскільки ресурс відповідає вимогам пошукових систем, визначити наявні недоліки і отримати рекомендації щодо їх виправлення. Саме така аналітична робота дозволяє скласти чітке уявлення про те, що потрібно зробити, щоб домогтися найвищого результату в просуванні.
Замовте аудит у нас!
Ми проаналізуємо ваш проект від першої до останньої сторінки. Від пильних очей співробітників нашої компанії не сховається жодна помилка, яка буде тут же зображена у звіті.
Наші фахівці мають величезний досвід в наданні таких послуг, як пошуковий аудит сайту, маркетингові дослідження ресурсу, юзабіліті-аудит та ін. Тому ми виконуємо роботу не тільки якісно, але і оперативно. Ви зможете приступити до доопрацювання свого ресурсу в найкоротші терміни та гарантуємо дбайливе ставлення до всієї інформації, розміщеної на вашому сайті.

SEO аудит — це детальний аналіз сайту на технічні та пошукові помилки, допомагає поліпшити якість сторінок, як для відвідувачів сайту, так і для пошукових машин.

Коли у вас перестали рости або несподівано впали позиції у видачі, можна нічого не робити й чекати, поки проблема вирішиться сама собою. Але якщо ви зацікавлені в розвитку, ви не будете сподіватися на випадок, а відразу почнете шукати корінь проблеми та спосіб її вирішення. Професійний погляд з боку на ваш сайт в цьому випадку допоможе розібратися в ситуації, що склалася і знайти вихід в найкоротші терміни.

Ми допоможемо!

SEO-аудит дозволить визначити ряд причин, що гальмують ріст та ранжування веб-ресурсу в пошукових системах, а також скласти стратегію наступних дій.

 • Цільовий трафік на ваш сайт.
 • Видимість сайту в пошуковій системі.
 • Клікабельність сторінок сайту в пошуковій видачі.
 • Лояльність пошукових роботів.

Обговоримо деталі?

Дзвоніть нам зараз!

+38 (097) 907 46 26

Ми допоможемо Вашому сайту рости!