Що таке комплексне просування сайту: часті питання (FAQ)

 

Як правило, коли люди замовляють якусь послугу, їм хочеться всього й відразу. Якщо мова йде про просування в інтернеті, то сайт повинен бути одночасно красивим, добре оптимізованим, зручним і простим у використанні, і, звичайно, обов'язково прибутковим. Раз «комплексне» - значить все і відразу. Послуга замовлена, а що саме входить в неї — не зовсім зрозуміло. Компанія SEO Lviv займається інтернет-маркетингом вже понад 7 років і про комплексне просування знає практично усе. У цій статті ми розповідаємо, що саме входить до служби комплексного просування сайту і в чому її переваги.

Що таке комплексне просування сайту під ключ?


Головна відмінність комплексного просування в тому, що для досягнення результату ми використовуємо великий комплекс інструментів. Тобто цільовий трафік вашого сайту буде рости не тільки завдяки базової SEO-оптимізації, а й завдяки SMM, контекстної реклами та інших каналах залучення клієнтів. Саме таке мультиканальна розкрутка дозволить трафіку потенційних клієнтів і продажам рости. Дуже важливий аспект комплексного просування — постійна робота над поліпшенням сайту. Одне з головних завдань, яке ми ставимо перед собою — зробити так, щоб користувачам було зручно користуватися вашим сайтом. Саме тому в рамках просування обов'язково робиться гарне юзабіліті та пишеться якісний контент.


Які головні переваги комплексного підходу до просування?

Вам не доведеться звертатися до інших виконавців. Комплексне просування економить час замовника і дозволяє вирішувати всі поставлені завдання в тісній взаємодії фахівців різних областей інтернет-маркетингу. Такий режим роботи робить її більш якісною.
Ми намагаємося якомога глибше зануритися в бізнес клієнта. Кожен працівник, будь то контент-менеджер або фахівець з контекстної реклами, виконує свою роботу в залежності від побажань клієнта.
«Білі» методи просування, якими ми користуємося, не приведуть сайт під фільтр. Все, що ми робимо в рамках оптимізації та просування, засноване на рекомендаціях пошукових систем.
Комплексне просування гарантує довгострокові результати. Після базової оптимізації під пошукові системи, юзабіліті та наповнення якісним контентом, ми не припинимо свою роботу і будемо покращувати показники та звітувати про результати кожного місяця.


Схема роботи поетапно

У кожного нашого клієнта є свій менеджер, який веде проект. Саме зі спілкування з ним і починається робота з нашою компанією. Коли всі організаційні моменти улагоджені й проект відправляється в відділ просування, з клієнтом зв'язується менеджер проектів, який прикріплений до SEO-відділу. Над сайтом починається щільна робота: створення семантичного ядра і структури сайту, написання SEO- текстів, робота з наповненням. Всі етапи узгоджуються з клієнтом, вносяться необхідні правки. Після роботи з контентом сайт оптимізується і, якщо він новий, переноситься на основний домен. На цьому одноразові роботи закінчуються, але не закінчується просування. У перші кілька місяців просування у вашого сайту ростуть позиції, нарощується посилальна маса і з'являються перші згадки в соціальних мережах. Залежно від тематики бізнесу клієнта ми просуваємо його сайт за допомогою контекстної реклами чи якихось інших додаткових рекламних каналів. Щомісяця ми посилаємо своїм клієнтам звіт щодо просування — все зрозуміло і прозоро.


Що не входить в комплексне просування?


Про те, якою може бути чорна сторона SEO, ми вже писали. Всі неефективні, застарілі або обманні методики просування ми не використовуємо. Вам не доведеться червоніти перед своїми клієнтами за спам-розсилки або намагатися витягти сайт з-під фільтра за нечесні прийоми. Якщо робити підсумки, то варто ще раз сказати, що чесне просування по всім доступним каналам приносить сайту набагато кращі позиції ніж обман або просто оптимізація.